Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 9 marca do naszego przedszkola przyszedł niezwykły Gość była to pani doktor Renata Kneba, która z zawodu jest neonatologiem.

Dzieci mogły zapoznać się i dowiedzieć o pracy takiego niezwykłego lekarza, obejrzeć stetoskop, otoskop, założyć prawdziwą maskę i czepek chirurga oraz posłuchać bicia serca przez słuchawki.Każde dziecko mogło zobaczyć jak wygląda ucho od środka oraz uczestniczyć w niezwykłej operacji. Dziękujemy pani Renacie za to spotkanie, które wiele nauczyło nasze dzieci oraz za wspaniałe niespodzianki.

 

Dnia 9 marca do naszego przedszkola przyszedł niezwykły Gość była to pani doktor Renata Kneba, która z zawodu jest neonatologiem.

Dzieci mogły zapoznać się i dowiedzieć o pracy takiego niezwykłego lekarza, obejrzeć stetoskop, otoskop, założyć prawdziwą maskę i czepek chirurga oraz posłuchać bicia serca przez słuchawki.Każde dziecko mogło zobaczyć jak wygląda ucho od środka oraz uczestniczyć w niezwykłej operacji. Dziękujemy pani Renacie za to spotkanie, które wiele nauczyło nasze dzieci oraz za wspaniałe niespodzianki.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.