Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 25.05.2019 o godz.14 30 w hali Sportowej w Gdańsku odbył się Dziecięcy Przegląd Tańca zorganizowany przez Akademie tańca i Animacji Just Dance. W programie imprezy była bajkowa parada tancerzy, występ taneczny dzieci przez wspaniałą publicznością. Dla każdego uczestnika przygotowany został medal i drobne upominki, a dla zwycięzców puchar. Można było także skorzystać ze strefy animacji, w której dzieci mogły pomalować sobie buzię, zrobić z baloników ciekawe rzeczy. Dzieci miały możliwość zrobienia samemu lub z pomocą dorosłego slime, poskakać na dmuchańcach, zjeść lody, pączki, watę cukrową. Dla rodziców zorganizowana była loteria fantowa Wolontariusze z Fundacji z Pompą zbierali pieniążki dla dzieci chorych na raka. Nasze przedszkole reprezentowała bardzo mała grupka dziewczynek z grupy średniaków: Eliza, Wiktoria S. oraz Natalia, a także siostry Natalki ze świetlicy 'Przystań". Nasze dziewczyny pod opieką miała Pani Malwina, która na co dzień je trenuje. Bardzo jej dziękujemy za trud włożony w naukę tańca. Nasze dziewczyny spisały się na medal, nie okazywały tremy. Byliśmy z nich bardzo dumni. Może następnym razem frekwencja uczestników będzie większa. bardzo cieszymy się, że nasze dzieci wzięły udział w takiej imprezie i mogły poczuć się , jak prawdziwi tancerze.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.