Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 23 marca grupa starszaków została zaproszona na swoją pierwszą lekcje do szkoły nr 20.

Dzieci  zwiedzały salę zabaw, świetlicę, jadalnię, salę gimnastyczną, bibliotekę, salę komputerową oraz sale lekcyjne, w których uczą się najmłodsi uczniowie.Następnie udały się do sali, aby wraz ze starszymi dziećmi z  trzeciej klasy  uczestniczyć w pierwszej swojej lekcji w szkole. Obejrzeli Teatrzyk Kamishibai "Bajkę o wiosennym przebudzeniu pszczółki Mai", odgadywały nazwy wiosennych kwiatów, słuchały opowieści o bocianie i jaskółce. Wiele radości sprawiło rozwiązywanie wiosennych łamigłówek - odnajdywania w labiryncie drogi pszczółki do ula, przeliczanie pszczółek. Wszystkie zadania dzieci wykonały wspaniale!!!

Dnia 23 marca grupa starszaków została zaproszona na swoją pierwszą lekcje do szkoły nr 20.

Dzieci  zwiedzały salę zabaw, świetlicę, jadalnię, salę gimnastyczną, bibliotekę, salę komputerową oraz sale lekcyjne, w których uczą się najmłodsi uczniowie.Następnie udały się do sali, aby wraz ze starszymi dziećmi z  trzeciej klasy  uczestniczyć w pierwszej swojej lekcji w szkole. Obejrzeli Teatrzyk Kamishibai "Bajkę o wiosennym przebudzeniu pszczółki Mai", odgadywały nazwy wiosennych kwiatów, słuchały opowieści o bocianie i jaskółce. Wiele radości sprawiło rozwiązywanie wiosennych łamigłówek - odnajdywania w labiryncie drogi pszczółki do ula, przeliczanie pszczółek. Wszystkie zadania dzieci wykonały wspaniale!!!

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.