Dnia 23 marca grupa starszaków została zaproszona na swoją pierwszą lekcje do szkoły nr 20.

Dzieci  zwiedzały salę zabaw, świetlicę, jadalnię, salę gimnastyczną, bibliotekę, salę komputerową oraz sale lekcyjne, w których uczą się najmłodsi uczniowie.Następnie udały się do sali, aby wraz ze starszymi dziećmi z  trzeciej klasy  uczestniczyć w pierwszej swojej lekcji w szkole. Obejrzeli Teatrzyk Kamishibai "Bajkę o wiosennym przebudzeniu pszczółki Mai", odgadywały nazwy wiosennych kwiatów, słuchały opowieści o bocianie i jaskółce. Wiele radości sprawiło rozwiązywanie wiosennych łamigłówek - odnajdywania w labiryncie drogi pszczółki do ula, przeliczanie pszczółek. Wszystkie zadania dzieci wykonały wspaniale!!!