Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 9 kwietnia o godz. 13 30 w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Eucharystia, której przewodniczył nasz wspaniały ksiądz Krzysztof Gidziński . Na rozpoczęcie zostały poświęcone palmy zrobione przez dzieci, a następnie rozpoczęła się wspólna modlitwa w intencji dobrego  przeżycia Triduum Paschalnego i Świat Wielkanocnych. Do modlitwy dołączyli się również absolwenci naszego przedszkola wraz z Rodzicami, co było dla nas wielką radością.

Dnia 9 kwietnia o godz. 13 30 w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Eucharystia, której przewodniczył nasz wspaniały ksiądz Krzysztof Gidziński . Na rozpoczęcie zostały poświęcone palmy zrobione przez dzieci, a następnie rozpoczęła się wspólna modlitwa w intencji dobrego  przeżycia Triduum Paschalnego i Świat Wielkanocnych. Do modlitwy dołączyli się również absolwenci naszego przedszkola wraz z Rodzicami, co było dla nas wielką radością.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.