Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

 Dnia 27 kwietnia najstarsza grupa Przedszkolaków wyjechała na wycieczkę, aby zwiedzić Firmę BUFAB Poland. Po bardzo miłym powitaniu zostaliśmy zaproszeni na zajęcia multimedialne. Zajęcia te zostały przygotowane specjalnie dla Przedszkolaków i poprowadzone przez samego Prezesa Firmy. Podczas tych zajęć dzieci zapoznały się z produktami tej Firmy oraz z procesem powstawania najwytrzymalszych śrub i ich obróbką. Następnie Dzieci z dużym zaangażowaniem wzięły udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem było namalowanie przedmiotów, w których mają zastosowanie śruby. Kolejne zadanie pozwalało wykorzystać sprawności manualne naszych Starszaków. Każde dziecko samodzielnie próbowało wkręcić śrubę na gwint. Sprytne rączki naszych Przedszkolaków w mig poradziły sobie z tym zadaniem. Po tych zajęciach wszyscy wyruszyliśmy na zwiedzanie zakładu. Najpierw zobaczyliśmy jak wygląda biuro, a później oglądaliśmy magazyny. W magazynach widzieliśmy paczki z różnych kontynentów oraz maszynę do liczenia i pakowania śrubek.  Dzieci mogły wsiąść do wózka, którym przewozi się różne paczki. Po zakończeniu zwiedzania okazało się, że Firmie przybyło nowych kandydatów do pracy. Wszyscy chłopcy jednomyślnie stwierdzili, że jak dorosną, będą pracować w tej Firmie. Dziękujemy Prezesom Firmy BUFAB oraz wszystkim Pracownikom za tak życzliwe przyjęcie oraz dostarczenie Dzieciom niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.

 Dnia 27 kwietnia najstarsza grupa Przedszkolaków wyjechała na wycieczkę, aby zwiedzić Firmę BUFAB Poland. Po bardzo miłym powitaniu zostaliśmy zaproszeni na zajęcia multimedialne. Zajęcia te zostały przygotowane specjalnie dla Przedszkolaków i poprowadzone przez samego Prezesa Firmy. Podczas tych zajęć dzieci zapoznały się z produktami tej Firmy oraz z procesem powstawania najwytrzymalszych śrub i ich obróbką. Następnie Dzieci z dużym zaangażowaniem wzięły udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem było namalowanie przedmiotów, w których mają zastosowanie śruby. Kolejne zadanie pozwalało wykorzystać sprawności manualne naszych Starszaków. Każde dziecko samodzielnie próbowało wkręcić śrubę na gwint. Sprytne rączki naszych Przedszkolaków w mig poradziły sobie z tym zadaniem. Po tych zajęciach wszyscy wyruszyliśmy na zwiedzanie zakładu. Najpierw zobaczyliśmy jak wygląda biuro, a później oglądaliśmy magazyny. W magazynach widzieliśmy paczki z różnych kontynentów oraz maszynę do liczenia i pakowania śrubek.  Dzieci mogły wsiąść do wózka, którym przewozi się różne paczki. Po zakończeniu zwiedzania okazało się, że Firmie przybyło nowych kandydatów do pracy. Wszyscy chłopcy jednomyślnie stwierdzili, że jak dorosną, będą pracować w tej Firmie. Dziękujemy Prezesom Firmy BUFAB oraz wszystkim Pracownikom za tak życzliwe przyjęcie oraz dostarczenie Dzieciom niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.