Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 20 kwietnia obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Sportowca. Z tej okazji wszystkie dzieci ubrały się w sportowe stroje. Nie zabrakło również Gościa specjalnego. Pan Piotr Kornaś, który jest  policjantem, zorganizował nam zawody sportowe. Najpierw przeprowadził rozgrzewkę – tak jak to robią prawdziwi sportowcy. Następnie były zabawy z elementami musztry. Dzieci uczyły się ustawiać w rzędzie, odliczać i robić kolumnę wojskową gotową do wymarszu. Tym działaniom towarzyszyły wielkie emocje, bo zadania wykonywane były na czas. Później odbyły się zawody z różnymi dyscyplinami, które sprawiły dzieciom wiele sportowych radości. Na koniec odbyło się uroczyste pasowanie Przedszkolaków na  sportowców. Wszystkich rozpierała duma ze swoich osiągnięć. Dziękujemy Panu Piotrowi za pomysłowość i wielkie zaangażowanie.

Dnia 20 kwietnia obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Sportowca. Z tej okazji wszystkie dzieci ubrały się w sportowe stroje. Nie zabrakło również Gościa specjalnego. Pan Piotr Kornaś, który jest  policjantem, zorganizował nam zawody sportowe. Najpierw przeprowadził rozgrzewkę – tak jak to robią prawdziwi sportowcy. Następnie były zabawy z elementami musztry. Dzieci uczyły się ustawiać w rzędzie, odliczać i robić kolumnę wojskową gotową do wymarszu. Tym działaniom towarzyszyły wielkie emocje, bo zadania wykonywane były na czas. Później odbyły się zawody z różnymi dyscyplinami, które sprawiły dzieciom wiele sportowych radości. Na koniec odbyło się uroczyste pasowanie Przedszkolaków na  sportowców. Wszystkich rozpierała duma ze swoich osiągnięć. Dziękujemy Panu Piotrowi za pomysłowość i wielkie zaangażowanie.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.