Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 10 maja do naszego przedszkola przyjechał  Teatrzyk Lokomotywa

z bajką pt. " Pinokio".

 Dzieci mogły przenieść się w magiczny świat teatru, obejrzeć wspaniałe przedstawienie w którym grały kukiełki. Na koniec spektaklu  była niespodzianka: dzieci mogły dokładnie przyjrzeć się  bohaterom, potrzymać lalki, które miały nawet 1 m wysokości i były ręcznie malowane.

 

Dnia 10 maja do naszego przedszkola przyjechał  Teatrzyk Lokomotywa

z bajką pt. " Pinokio".

 Dzieci mogły przenieść się w magiczny świat teatru, obejrzeć wspaniałe przedstawienie w którym grały kukiełki. Na koniec spektaklu  była niespodzianka: dzieci mogły dokładnie przyjrzeć się  bohaterom, potrzymać lalki, które miały nawet 1 m wysokości i były ręcznie malowane.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.