Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /piotrsasin/web/przedszkole/images/galerie/starszakiwdomuopieki.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/starszakiwdomuopieki

19 maj przeżywaliśmy jako Dzień Dobroci. Z tej okazji Grupa Starszaków i dzieci ze Świetlicy „Przystań”, która mieści się w naszym budynku, poszła odwiedzić Pensjonariuszy Domu Opieki „ Pod Sosnami”. Po przywitaniu się Dzieci przestawiły krótką scenkę do wiersza o Objawieniach Matki Bożej w Fatimie i o patronach Świetlicy: św. Hiacyncie, św. Franciszku i s. Łucji. Potem wspólnie śpiewaliśmy różne piosenki.  Okazało się, że piosenka „Hej sokoły” i zabawa przy śpiewie piosenki „Ługi bugi” szybko zbudowały relacje międzypokoleniowe. Wspólne spotkanie dostarczyło zarówno najstarszym jak i najmłodszym uczestnikom dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Na pożegnanie Dzieci wręczyły Pensjonariuszom pamiątkowe „ordery uśmiechu”.

{gallery}starszakiwdomuopieki{/gallery}

19 maj przeżywaliśmy jako Dzień Dobroci. Z tej okazji Grupa Starszaków i dzieci ze Świetlicy „Przystań”, która mieści się w naszym budynku, poszła odwiedzić Pensjonariuszy Domu Opieki „ Pod Sosnami”. Po przywitaniu się Dzieci przestawiły krótką scenkę do wiersza o Objawieniach Matki Bożej w Fatimie i o patronach Świetlicy: św. Hiacyncie, św. Franciszku i s. Łucji. Potem wspólnie śpiewaliśmy różne piosenki.  Okazało się, że piosenka „Hej sokoły” i zabawa przy śpiewie piosenki „Ługi bugi” szybko zbudowały relacje międzypokoleniowe. Wspólne spotkanie dostarczyło zarówno najstarszym jak i najmłodszym uczestnikom dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Na pożegnanie Dzieci wręczyły Pensjonariuszom pamiątkowe „ordery uśmiechu”.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.