Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 24  po południu obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Zaproszeni Rodzice zobaczyli najpierw  bajkę, którą przygotowały Dzieci z wszystkich grup. Była to bajka o wyprawie Słonika Bombika na Smoczą Górę. Dzielny Bombik pokonał wiele trudności, aby odnaleźć lekarstwo dla chorej siostry Bomili. I choć na początku był zazdrosny i niezadowolony z narodzin Bomili, to później pokazał swoją postawą, jak wielka potrafi być miłość brata do siostry. Po przestawieniu ks. Bogusława Zemana odprawił Mszę Świętą, podczas której modliliśmy się za naszych kochanych Rodziców. Później był czas na złożenie życzeń Rodzicom i wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów. Mamusie otrzymały piękne naszyjniki, a Tatusiowie breloczki. Ksiądz Bogusław przywiózł także swoje książki i płyty, które można było zakupić. Była też możliwość porozmawiania z Nim osobiście i zdobycia cennego autografu. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy ks. Bogusławowi za to, że znalazł czas, aby przyjechać do nas z Częstochowy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Jego serce i dostarczenie nam tylu pięknych wrażeń.

Dnia 24  po południu obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Zaproszeni Rodzice zobaczyli najpierw  bajkę, którą przygotowały Dzieci z wszystkich grup. Była to bajka o wyprawie Słonika Bombika na Smoczą Górę. Dzielny Bombik pokonał wiele trudności, aby odnaleźć lekarstwo dla chorej siostry Bomili. I choć na początku był zazdrosny i niezadowolony z narodzin Bomili, to później pokazał swoją postawą, jak wielka potrafi być miłość brata do siostry. Po przestawieniu ks. Bogusława Zemana odprawił Mszę Świętą, podczas której modliliśmy się za naszych kochanych Rodziców. Później był czas na złożenie życzeń Rodzicom i wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów. Mamusie otrzymały piękne naszyjniki, a Tatusiowie breloczki. Ksiądz Bogusław przywiózł także swoje książki i płyty, które można było zakupić. Była też możliwość porozmawiania z Nim osobiście i zdobycia cennego autografu. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy ks. Bogusławowi za to, że znalazł czas, aby przyjechać do nas z Częstochowy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Jego serce i dostarczenie nam tylu pięknych wrażeń.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.