Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy w naszym  Przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji udaliśmy się w niezwykłą podróż dookoła świata, aby dowiedzieć się, jak żyją nasi rówieśnicy w różnych częściach świata. Dzieci ubrały się w tym dniu w kolorowe koszulki, które odpowiadały poszczególnym kontynentom. Były także czytane bajki z różnych kontynentów. W ich czytanie zaangażowali się nasi niezawodni Rodzice. W tym dniu czekało na dzieci wiele konkursów i niespodzianek. To był piękny dzień wspólnej radości.

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy w naszym  Przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji udaliśmy się w niezwykłą podróż dookoła świata, aby dowiedzieć się, jak żyją nasi rówieśnicy w różnych częściach świata. Dzieci ubrały się w tym dniu w kolorowe koszulki, które odpowiadały poszczególnym kontynentom. Były także czytane bajki z różnych kontynentów. W ich czytanie zaangażowali się nasi niezawodni Rodzice. W tym dniu czekało na dzieci wiele konkursów i niespodzianek. To był piękny dzień wspólnej radości.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.