Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

2 czerwca nasze Przedszkole zamieniło się w indiańską wioskę "Małych sokołów". Dzieci spotkały się z Wodzem Sokole Oko, słuchały indiańskich opowieści i tradycyjnych dla tej kultury okrzyków, dowiedziały się również o zwyczajach Indian. Miały możliwość zdobyć różne sprawności  np.: postrzelać z łuku, zrobić indiański pióropusz. W tej niecodziennej scenerii szybko nam minął dzień, który był pełen emocji i wrażeń.

2 czerwca nasze Przedszkole zamieniło się w indiańską wioskę "Małych sokołów". Dzieci spotkały się z Wodzem Sokole Oko, słuchały indiańskich opowieści i tradycyjnych dla tej kultury okrzyków, dowiedziały się również o zwyczajach Indian. Miały możliwość zdobyć różne sprawności  np.: postrzelać z łuku, zrobić indiański pióropusz. W tej niecodziennej scenerii szybko nam minął dzień, który był pełen emocji i wrażeń.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.