Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Z 2 na 3 czerwca grupa starszaków nocowała w Przedszkolu. Dla niektórych Przedszkolaków była to pierwsza noc spędzona poza domem i bez Rodziców. Po zajęciach przedszkolnych poszliśmy na spacer. Podziwialiśmy nasze piękne morze i bawiliśmy się na placu zabaw, który znajduje się na plaży.  Po powrocie robiliśmy owocowe szaszłyki, a na życzenie dzieci była specjalność „Przedszkolnej Naleśnikarni”.  Wieczorem była bitwa na poduchy oraz zabawa w rekina i rybki. Po umyciu zębów i wieczornej modlitwie przyszła pora na „Przedszkolne Kino Bambino”. Trzeba przyznać, że nasze Starszaki były bardzo dzielne i wszystkim dopisywał dobry humor.

 

Z 2 na 3 czerwca grupa starszaków nocowała w Przedszkolu. Dla niektórych Przedszkolaków była to pierwsza noc spędzona poza domem i bez Rodziców. Po zajęciach przedszkolnych poszliśmy na spacer. Podziwialiśmy nasze piękne morze i bawiliśmy się na placu zabaw, który znajduje się na plaży.  Po powrocie robiliśmy owocowe szaszłyki, a na życzenie dzieci była specjalność „Przedszkolnej Naleśnikarni”.  Wieczorem była bitwa na poduchy oraz zabawa w rekina i rybki. Po umyciu zębów i wieczornej modlitwie przyszła pora na „Przedszkolne Kino Bambino”. Trzeba przyznać, że nasze Starszaki były bardzo dzielne i wszystkim dopisywał dobry humor.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.