Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dzień 10 czerwca to dzień bardzo oczekiwany przez naszych Przedszkolaków. W tym dniu odbył się na naszym placu zabaw Festyn Rodzinny. Po przywitaniu Dzieci, Rodziców i zaproszonych Gości scena należała do przedszkolnych artystów. Koncert "Dzieci - Rodzicom" był uwieńczeniem tego, co Dzieci w ostatnim czasie nauczyły się na rytmice. Dominowały piosenki dla Mamy i Taty. Był także wyjątkowy taniec wykonany przez Dzieci i Rodziców. Po tym koncercie instruktorka  Akademii Tańca i Animacji Just Dance zaprezentowała pokaz tańców w wykonaniu naszych Przedszkolaków. Rodzie mogli zobaczyć, co ich Dzieci nauczyły się podczas tegorocznych zajęć tanecznych. Trzeba przyznać, że było na co popatrzeć i nie jedna łezka wzruszenia zakręciła się w oku. Po tym pięknym występie przyszedł czas na wspólną zabawę, którą poprowadziła Królewna Śnieżka w towarzystwie Kota, Myszki Miki i sympatycznego Dinozaura. Tańce integracyjne szybko połączyły małych i dużych w wesołej zabawie. Dużo emocji było również podczas rodzinnego przeciągania liny. Najwyższy poziom emocji został osiągnięty, gdy na boisko wjechał na sygnale wóz strażacki. Dzieci mogły go dokładnie pooglądać i z bliska zobaczyć sprzęt strażacki. Z dużym przeżyciem siadały   w wozie strażackim, a na koniec uczestniczyły w pokazie gaszenia wodą. Oczywiście nie zabrakło też pysznych kiełbasek z grilla, sałatek, ciasteczek i innych smakołyków. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałą zabawę i duże zaangażowanie, dzięki któremu ten Festyn na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dzień 10 czerwca to dzień bardzo oczekiwany przez naszych Przedszkolaków. W tym dniu odbył się na naszym placu zabaw Festyn Rodzinny. Po przywitaniu Dzieci, Rodziców i zaproszonych Gości scena należała do przedszkolnych artystów. Koncert "Dzieci - Rodzicom" był uwieńczeniem tego, co Dzieci w ostatnim czasie nauczyły się na rytmice. Dominowały piosenki dla Mamy i Taty. Był także wyjątkowy taniec wykonany przez Dzieci i Rodziców. Po tym koncercie instruktorka  Akademii Tańca i Animacji Just Dance zaprezentowała pokaz tańców w wykonaniu naszych Przedszkolaków. Rodzie mogli zobaczyć, co ich Dzieci nauczyły się podczas tegorocznych zajęć tanecznych. Trzeba przyznać, że było na co popatrzeć i nie jedna łezka wzruszenia zakręciła się w oku. Po tym pięknym występie przyszedł czas na wspólną zabawę, którą poprowadziła Królewna Śnieżka w towarzystwie Kota, Myszki Miki i sympatycznego Dinozaura. Tańce integracyjne szybko połączyły małych i dużych w wesołej zabawie. Dużo emocji było również podczas rodzinnego przeciągania liny. Najwyższy poziom emocji został osiągnięty, gdy na boisko wjechał na sygnale wóz strażacki. Dzieci mogły go dokładnie pooglądać i z bliska zobaczyć sprzęt strażacki. Z dużym przeżyciem siadały   w wozie strażackim, a na koniec uczestniczyły w pokazie gaszenia wodą. Oczywiście nie zabrakło też pysznych kiełbasek z grilla, sałatek, ciasteczek i innych smakołyków. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałą zabawę i duże zaangażowanie, dzięki któremu ten Festyn na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.