Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 20 czerwca odbyło się w naszym Przedszkolu uroczyste zakończenie roku. Na wspólnej Eucharystii, której  przewodniczył ksiądz Krzysztof, dziękowaliśmy Bogu za wszystkie otrzymane łaski w minionym roku przedszkolnym 2016/17. Później odbyła się okolicznościowa akademia, podczas  której  pożegnaliśmy odchodzących starszaków.  Wszystkie Dzieci otrzymały pamiątkowe Dyplomy. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Dnia 20 czerwca odbyło się w naszym Przedszkolu uroczyste zakończenie roku. Na wspólnej Eucharystii, której  przewodniczył ksiądz Krzysztof, dziękowaliśmy Bogu za wszystkie otrzymane łaski w minionym roku przedszkolnym 2016/17. Później odbyła się okolicznościowa akademia, podczas  której  pożegnaliśmy odchodzących starszaków.  Wszystkie Dzieci otrzymały pamiątkowe Dyplomy. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.