Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dzień 21 czerwiec to pierwszy dzień kalendarzowego lata. Z tej okazji odbyła się niecodzienna wycieczka. Dzieci i Rodzice wyjechali z naszego Przedszkola na  rowerach, rolkach i hulajnogach w stronę mola. Przy molu czekała na wszystkie Dzieci niespodzianka. Po powrocie na boisko zjedliśmy swojski chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Na regenerację kalorii było też coś słodkiego. Po krótkim odpoczynku odbył się mecz siatkówki. Mamusie grały w pierwszej drużynie, a Tatusiowie w drugiej. Walka była zacięta i pełna sportowych emocji, a mecz zakończył się remisem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny i radosny udział w powitaniu lata.

Dzień 21 czerwiec to pierwszy dzień kalendarzowego lata. Z tej okazji odbyła się niecodzienna wycieczka. Dzieci i Rodzice wyjechali z naszego Przedszkola na  rowerach, rolkach i hulajnogach w stronę mola. Przy molu czekała na wszystkie Dzieci niespodzianka. Po powrocie na boisko zjedliśmy swojski chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Na regenerację kalorii było też coś słodkiego. Po krótkim odpoczynku odbył się mecz siatkówki. Mamusie grały w pierwszej drużynie, a Tatusiowie w drugiej. Walka była zacięta i pełna sportowych emocji, a mecz zakończył się remisem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny i radosny udział w powitaniu lata.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.