Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 11 lipca 2017 r dzięki życzliwości taty Lili całe nasze przedszkole oraz świetlica „Przystań„ mogły pojechać do Bazy Straży Pożarnej.
Dzieci mogły zobaczyć sprzęt do gaszenia ognia , wóz strażacki a nawet się nim przejechać, sprzęt do ratowania na wodzie: łodzie specjalny wóz strażacki, mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy i gasić pożar lejąc wodą. Zobaczyliśmy tez różne trofea naszej dzielnej straży. Po pikniku wróciliśmy tramwajem do przedszkola. Dziękujemy naszym dzielnym strażakom za tak wspaniałą wycieczkę, która na pewno na bardzo długo zostanie w pamięci dzieci.

Dnia 11 lipca 2017 r dzięki życzliwości taty Lili całe nasze przedszkole oraz świetlica „Przystań„ mogły pojechać do Bazy Straży Pożarnej.
Dzieci mogły zobaczyć sprzęt do gaszenia ognia , wóz strażacki a nawet się nim przejechać, sprzęt do ratowania na wodzie: łodzie specjalny wóz strażacki, mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy i gasić pożar lejąc wodą. Zobaczyliśmy tez różne trofea naszej dzielnej straży. Po pikniku wróciliśmy tramwajem do przedszkola. Dziękujemy naszym dzielnym strażakom za tak wspaniałą wycieczkę, która na pewno na bardzo długo zostanie w pamięci dzieci.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.