Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

 Tuż przed pierwszym listopada w całym kraju organizowany jest  tzw. "Holy Wins",  "Święty zwycięża". To uroczystość, która ma przede wszystkim pokazywać dobre wzorce. Nie inaczej było i w naszym Przedszkolu, kiedy to 30 października, tj. w poniedziałek został zorganizowany taki Bal. Z tej okazji przybył do nas Anioł Stróż naszego Przedszkola, który poprowadził wspólne zabawy, tańce i konkursy ze znajomości różnych Świętych. Jak przystało na dobry Bal nastąpiła prezentacja wszystkich przybyłych gości, a tych nie brakowało - była Maryja, św. Gabriel, św. Piotr i św. Paweł, św. Jakub, św. Jan Bosko, św. Franciszek z Asyżu, św. Wiktoria, św. Katarzyna, św. Hiacynta, królowa Jadwiga, św. Kinga, św. Elżbieta węgierska, św. Natalia, św Kazimierz królewicz i wielu innych świętych, a także odwiedziło nas wielu Aniołów przybyłych z tej okazji do naszego Przedszkola. Wspólnym zabawom i śpiewom towarzyszyła Niebiańska Telewizja, wśród których trzeba wymienić Pociąg do nieba, Gdy wszyscy święci idą do nieba, Ani oko nie widziało, Taki duży taki mały, Każdy może być święty i wiele innych. Uwieńczeniem wspólnego Balu był słodki poczęstunek, który tylko pogłębił panującą wokoło radość.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.