Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

Dnia 16 listopada 2017 r. odbyła się wycieczka  dzieci 5 i 6 letnich na Stadion Energa w  Gdańsku. Dzieci z  przewodnikiem  z zainteresowaniem zwiedzały  zakątki i lokalizacje, które  nie są dostępne w trakcie meczu. Oglądały FUN ARENE, szatnię zawodników, salę konferencyjną w której przed i po meczach występują trenerzy drużyn, strefy mixed zone, czyli miejsca z którego zawodnicy wychodzą na boisko. Na zakończenie wycieczki udaliśmy  się do Muzeum Lechii Gdańsk, w którym znajdowały się puchary, medale,  koszulki sławnych zawodników, którzy  reprezentowali  barwy Lechii na przestrzeni lat. Zobaczyliśmy również puchar i  napis znajomego nam trenera p. Jerzego Brzyskiego, który jest dziadkiem naszego dziecka z   przedszkola.  Po wyjściu z Muzeum zrobiliśmy wspólną fotografię z rodzicami, którzy już na nas wytrwale czekali.

 Dziękujemy Panu Mariuszowi Brzyskiemu, reprezentującemu firmę BUFAB za pomoc w zorganizowaniu wycieczki na Stadion w promocyjnej cenie.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.