Przedszkole im. św. Antoniego z Padwy

 Już po raz dwunasty 28 września  w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki,w ponad 500 miastach w Polsce i na całym świecie  o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast  oraz ulic na całym świecie spotkali się ludzie, by odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencjach pokoju , za kapłanów za nasze rodziny. Pan Jezus przekazał siostrze Faustynie takie słowa: „O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę (Dz. 848)

Nasze przedszkole wraz ze świetlicą "Przystań" dołączyło  się do wielkiej modlitwy odmawiając Koronkę na ulicy pułaskiego 2, przy naszym przedszkolu. Dziękujemy wszystkim tym osobom, które chciały się z nami modlić  za radość wspólnej modlitwy i świadectwo wiary.
 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.